KULTURISTIKA FITNESS RECEPTY

Rubriky
  Kulturistika
  Trénink
  Zdravá výživa
  Sportovní výživa
  Zdravé recepty
  Jak zhubnout
  Ostatní
  Jak posilovat?
  Reklama, Ochrana osobních údajů

Nej články
  Cvičení doma
  Kalorické tabulky
  BMI kalkulačka
  Cviky na záda
  Cviky na břicho
  Bílkoviny v potravinách
  Jak přibrat na váze?

Doporučujeme
www.proteiny.com
Kulturistika, fitness

Zdravé recepty

Zdravé recepty pro vás

Recepty - jistě uznáte, že kvalitní jídelníček je jedním ze základních pilířů úspěchu při snaze o pěknou sportovní postavu. Uvařit zdravě a zároveň chutně však není vůbec jednoduché a měli by vám k tomu pomoci právě naše chutné zdravé recepty. Níže uvedené zdravé recepty jsou vybrány tak, aby byly nejen zdravé a chuťově příjemné, ale také pokud možné co nejjednodušší na přípravu. Uvědomujeme si, že v dnešní uspěchané době nemá nikdo čas trávit každý den hodiny přípravou sice kvalitní, ale časově náročné stravy. Na to vše jsme při výběru zdravých receptů mysleli.

Zdravé recepty mají mezi širokou veřejností pověst nechutných patlanic. Nemusí to být pravda. Je pochopitelné, že zdravá strava musí mít zdravý základ a musí se tedy skládat ze zdravých ingrediencí. K přípravě receptů uvedených níže tak budete často potřebovat kuřecí maso, ryby, ale pochopitelně také rýži nebo těstoviny. Z chutných receptů z kuřete si můžete připravit například kuřecí karbanátky, americké kuře s ořechy, krůtí sendvič nebo tousty s kuřecím masem. Ve zdravé kuchyni je také velice oblíbený tuňák. Tuňáka můžete ochutnat třeba v receptu s bylinkovou omáčkou nebo si můžete připravit tuňákové karbanátky. Jako bohatý zdroj bílkovin však nemusí sloužit pouze kuřecí maso nebo ryby. Bílkoviny nám dodá také tvaroh nebo vejce – velice oblíbený je tak tvarohový koktejl nebo tvarohová pomazánka a vajíčko si můžete dát v receptu zapečené vejce se sýrem. Chcete-li ochutnat také něco sladkého, můžete vyzkoušet náš vynikající rýžový nákyp. Kdo má rád naopak ostřejší recepty, doporučujeme k vyzkoušení Texaské chilli.

Uvedené zdravé recepty byly postupně publikovány na těchto stránky. Níže naleznete seznam zdravých receptů, které vám jistě pomohou při vašem zdravém vaření.

Seznam zdravých receptů


www.ikulturistika.cz - každý týden nové články o kulturistice a fitness.
©iKulturistika, lada@ikulturistika.cz
Autor článků nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé tréninky, jídelníčky apod. uvedenými na těchto stránkách.