OSTATNÍ

Rubriky
  Kulturistika
  Trénink
  Zdravá výživa
  Sportovní výživa
  Zdravé recepty
  Jak zhubnout
  Ostatní
  Jak posilovat?
  Reklama, Ochrana osobních údajů

Nej články
  Cvičení doma
  Kalorické tabulky
  BMI kalkulačka
  Cviky na záda
  Cviky na břicho
  Bílkoviny v potravinách
  Jak přibrat na váze?

Doporučujeme
www.proteiny.com
Kulturistika, fitness

Kulturistika - ostatní

Články o kulturistice a posilování aneb co se do ostatních rubrik nevešlo, ale určitě stojí za přečtení. Na následujících řádcích naleznete například informace o anatomii lidského těla, na obrázku lidského těla si popíšeme nejdůležitější svalové partie, popíšeme si svaly na lidské paži – biceps a triceps a získáte základní povědomí o svých kolenou.

Vetší část společnosti, která navštíví posilovnu tak činí především z důvodu redukce hmotnosti. Nemusí to však vždy být hlavní prioritou. Naopak mnoho především mladých začalo navštěvovat posilovnu, aby se jim konečně podařilo přibrat na váze. Pochopitelně především nárůstem svalové hmoty. Pro ty, kdo chce návštěvou posilovny především zhubnout, jsme připravili kalkulačku body mass indexu (BMI). Začátky v posilovně nejsou zřejmě pro nikoho příliš jednoduché – připravili jsme proto pro vás sérii článků na toto téma. Dozvíte se také něco málo o kvalitě trenérů v posilovnách a poradíme, jak byste si měli toho správného trenéra vybrat.

V závěru stránky naleznete několik článků o legendách kulturistiky – Arnoldu Schwarzeneggerovi, Miku Mentzerovi nebo Ronnie Colemanovi.

Ostatní, aneb co se jinam nevešlo

Osobnosti


www.ikulturistika.cz - každý týden nové články o kulturistice a fitness.
© iKulturistika, lada@ikulturistika.cz
Autor článků nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé tréninky, jídelníčky apod. uvedenými na těchto stránkách.